Andrzejki to nie tylko lanie wosku

Choć większość osób kojarzy andrzejki z laniem wosku, wróżbami i przepowiadaniem sobie przyszłości, nie można zapominać, że ten dzień to przede wszystkim imieniny Andrzeja który na pewno czeka na życzenia od rodziny i przyjaciół. Jeśli masz wśród najbliższych pana o tym pięknym imieniu, pamiętaj o złożeniu mu jedynych w swoim rodzaju życzeń. Nawet jeśli planujesz andrzejkową imprezę, wcześniej zadbaj o to, by każdy Andrzej został obdarowany życzeniami oraz drobnym upominkiem.

Jaki prezent na imieniny?

Prezenty imieninowe warto dobierać w zależności od stopnia zażyłości z daną osobą oraz tego, czy z tej okazji solenizant urządza imprezę czy też nie. Jeśli Andrzejem jest kolega z pracy czy daleki znajomy, wystarczy złożyć mu życzenia osobiście lub wysłać okolicznościowego smsa. Jeśli natomiast jesteś zaproszony na imieniny Andrzeja, zadbaj o odpowiednią oprawę życzeń. Z pewnością przyda się okolicznościowa kartka z odręcznie napisanymi dla solenizanta życzeniami. Ciekawe, inspirujące i kreatywne życzenia dla Andrzeja i nie tylko możesz znaleźć na http://zyczeniowo.pl
Do wyboru są zarówno proste życzenia napisane prozą, jak i zabawne, żartobliwe wierszyki, które można przepisać na kartkę. Taki podarunek na długo zostanie ciekawą pamiątką, a przy tym świadczy o pamięci o solenizancie.